Skip to main content

Dini Forum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

vesvese

Konu

Sad #1
Herkese hayırlı akşamlar,

Ben sürekli taharetle ilgili vesvese ediyorum. Önceden böyle değildim, bazen dikkat etmeden tuvaletten cıktığım da olurdu sorun etmezdim. Ama dini bazı konuları arastırdıktan sonra cok fazla dikkat etmeye basladım. Tuvalet dısında da necaset bulaşan bir yeri temizlerken üstüme başıma hep sıçrama geldiğini ve her yerime bulaşacağını düşünüyorum. Bazen her gün çamaşırlarımı cıkarıyorum bazen günde 2 3 defa camasırlarımı cıkarıyorum. Lavaboda abdest bile alamıyorum artık idrar bulaşığı lavabonun bir yerini necis yapmıştır üstüme gelir diye düşünüyorum. Bu durumu nasıl aşabilirim?
Alıntı ile Cevapla
#2
Ben de eskiden öyleydim. Çıldıracak düzeye gelmiştim. Fakat sonradan kendime eziyet ettiğimi anladım ve Allah'ın o kadar insanı sıkmadığını ve güç gerçek İslam'ın zor olmadığını anladım. Sonra veseveselerim gitti. Şimdi o kadar takmıyorum kafama.
Alıntı ile Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task