Skip to main content

Dini Forum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Rubber Threshold Ramp

Konu

#1
QINGDAO HVSUN INDUSTRY COMPANY mianly produce high quality Rubber flooring, rubber tile, rubber mat, rubber paver, threshold rubber ramp, rubber border, rubber base, and other rubber products.
We are good at OEM and ODM customization.
We have eight advanced Vulcanization machine with more than 40 workers can realize the reliable supply ability of 20 conatianers per month.
Our Advantage:
we are good at using rubber granules or crumb to customize different shape and size rubber product.And mold charge is competitive in China.If you have new idea and you need a innovative factory to achieve your idea,we are the best choice for you.
We Promise:
Fast check and analyze drawings within 24 hours
Reply inquiry and Quote for you within 24 hours
Competitive mold charge and product price
Attractive old charge refunding policy
Reliable supply abilityRubber Threshold Ramp
website:http://www.rubberinvent.com/
Alıntı ile Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task