Skip to main content

Dini Forum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Dikkat ! Online Dhbt Sınavı Var

Konu

Star #1
İçerisinde bulunduğumuz korona sürecini de göz önünde bulundurarak, siz değerli hoca adaylarımızın DHBT sınav kazanımı sağlamalarına öncülük etmek amacıyla bir sistem kurduk. Sistemin temel amacı; sizlerin üye olurken seçmiş olduğu öğrenim türüne özel sınav yaparak, eksik olduğunuz konuları sizlere göstermektir.

Online DHBT sınavına katılmak için, tek yapmanız gereken https://dhbthazirlik.com/kayit-ol adresine giderek üye olmanız ve sınav tarihi geldiğinde, online sınava katılım sağlamanızdır. Üye olurken dikkat etmeniz gereken bir kaç hususu sizlere bildirmek isteriz:

  • Kayıt olurken doğru bilgilerinizi kullanın. Özellikle, e-posta adresinizin ve telefon numaranızın doğru olduğundan emin olun. Çünkü sınavlar ile ilgili bilgilendirmeler bu iletişim yolları vasıtasıyla yapılmaktadır.
  • Sisteme kayıt olurken, öğrenim türünüzü doğru seçiniz. Aksi takdirde farklı öğrenim türünün sınavına girersiniz.
  • Özellikle bu hususlara dikkat edip, herhangi bir eksik ya da hatalı bilgide, site içerisinde bulunan destek kısmından yardım alabilirsiniz.

Bu hususta sizlerin yardımına da ihtiyaç duymaktayız. Sisteme kaydolacak hoca adayı arkadaşlarınıza online sınav haberini iletebilmeniz için, bir kaç adet sosyal medya resimleri hazırladık. Bu resimleri instagram, facebook, twitter ya da diğer sosyal medyalarda paylaşarak, herkesin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Örnek bir paylaşım metni olması açısından şunu paylaşabilirsiniz:

"Arkadaşlar! Online dhbt sınavı yapılacakmış. Sizlerde bu sınava katılmak için https://dhbthazirlik.com/kayit-ol adresinden kaydınızı yapabilirsiniz."https://dhbthazirlik.com/paylas bu adresten, İnstagram Story Paylaşımlarınız , Facebook Paylaşımlarınız ve Twitter Paylaşımlarınız İçin uygun olan postları indirebilirsiniz. ( Resimlere ulaşmak için sisteme giriş yapınız.)
Üye Olmak İçin Tıklayın
Giriş Yapmak İçin Tıklayın 
Şifrenizi Unuttuysanız Tıklayın
Site İçi Online Destek İçin Tıklayın
Bize E-posta Göndermek İçin: bilgi@dhbthazirlik.com
Bu konu en son: 09-16-2020, 05:45 PM Tarihinde, Saat: {2} düzenlenmiştir. Düzenleyen: dhbthazirlik.
Alıntı ile Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task