Skip to main content

Dini Forum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Cami Avizesi

Konu

#1
Cami Avizesi, camilerimizin güzelliğine ekstra bir ihtişam katar. Camilerimiz ibadet  mekanlarıdır; temiz ve güzel görünmelidir. 
Cami Avizesi ve Cami Avizeleri Üreticileri çoğunlukla Sultangazi Avizeciler Sitesi civarlarında üretimini yaparlar. Bu üreticileriden Camiyedair; 100'lerce yurt içi ve yurt dışı cami avizesi imalatına ev sahipliği yapmış, 1. sınıf kaliteli ve arkasında sonuna kadar durabileceği ürünler üretmiştir. İstenilen her model ve her ölçüde üretim yapmaktadır. 
Detaylı bilgi için tıklayın : https://camiyedair.com/cami-avizesi/
Alıntı ile Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task